en_US
en
on
Mobile View
Desktop View
 
2173
ANASAYFA
adana rehberi, mega kent adana, adana, rehber, adana da ne yenir, adana da nerede kalırım, adana da nerede eğlenirim, adana da ne yapılır, adana da ki oteller, adana da ki kebapçılar, adana da ki firmalar, adana da nerede kalınır, adanada nerde kalınır, çukurova, seyhan, adanakebap, adana kebap, adana otel, adana manzara, seyhan baraj gölü, taşköprü, adananın kurtuluşu, 5 ocak, Adana demir spor, adanaspor
Türkiyenin 01 numarasından sıcak bir davet. Adana rehber sitesine hoşgeldiniz.

Adana Not Defteri

  • KİMSEYE BULAŞMAYIN:Tabii​ki biraz abartıyoruz ama birileriyle dikleşmek,durduk yere sataşmak için adana yanlış bir şehirdir. Rahat rahat tadını çıkarırsanız karşınıza sizi şaşırtacak misafirperverlikte, sıcak, sıcacık Adanalılarla karşılaşırsınız
  • YABANCI OLDUĞUNUZU SÖYLEYİN: Mutlaka geldiğiniz yeri belirtin, yabancı olduğunuz bilinirse izzet ikramda kusur edilmemesi konusu ekstra hâl alacağı gibi, mikro milliyetçi, misafirperver kentlilerin damarına basmış olur, çok mutlu edilirsiniz.
  • DOYASIYA YEMEK YİYİN:Asla rejim yapmayın  Adana mutfağı notlarımızda acayip detaylı yazdık, canımız da çekti, size de önerimiz 5 öğün falan yemek yemeniz yönünde. Kilo dediğin nedir canım.

TÜRKİYE'NİN 01 NUMARASINDAN SICAK BİR DAVET

Adana seyahat notlarımız sayfamızın bizzat Adana'da doğup büyüyüp o kültürde yoğrulan yazarlarımız  tarafından yazılmaktadır. Elimizden geldiğince sizler için güzel kaliteli fotoğraflar çekip güzel şehrimiz Adana'yı sizlere tanıtmak ve bu doğal güzelliği dünyaya tanıtabilmek bizim vizyonumuzdur.

Bu siteyi açarken sizlere olabildiğince faydalı olmak adına özverili davranıp varsa bilmediğimiz konularda bilgiler toplayıp karşınıza öyle çıkmak icin çaba sarfettik.Aynı zamanda büyüdüğümüz topraklar olarak, şehrin tanıtımına karşı da boyun borcumuz vardı, hatasıyla sevabıyla onu da ödemeye çalıştık.

​Buyurun lezzet dolu bir gurme turizminin baş duraklarından birine, ülkenin 01 plakalı sıcak şehrine ve sıcacık insanlarıyla kurulacak dostluklara.

 

Konaklanılacak Yerler

 

Mekanlar

 
 
 
PreviousNext

REKLAM BAŞLIĞI

Bu alana reklam verebilirsiniz.

REKLAM BAŞLIĞI

Bu alana reklam verebilirsiniz.

 
PreviousNext

Emirgan Sütiş

Eşsiz manzarasıyla içinize huzur verecek.

Emirgan Sütiş

Eşsiz manzarasıyla içinize huzur verecek.

 

Firmalar

PreviousNext

KALEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Güler yüzlü ve alanında uzman öğretmenleriyle kaliteli eğitim.

KALEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Güler yüzlü ve alanında uzman öğretmenleriyle kaliteli eğitim.