en_US
en
on
Mobile View
Desktop View
 
Sheraton Adana Otel
887

Sheraton Otel

Seyahat etmek insanları biraraya getirmektir

Otelimizin en önemli noktalar seyahat deneyiminize dostluğu eklemek, yeni arkadaşlar edinmek, eski arkadaşlıkları pekiştirmek, iş anlaşmalarını başarıyla bitirmek ve bağlantılar kurmanızı sağlamak için konforlu ortamlar yaratmaktır.

Ufak detaylar önemlidir…

Daha siz sormadan size sunulan sabah gazeteniz, kahveniz ve sıcacık bir merhabayla sizi karşılayan bir ekip gibi. Ya da haftalardır özlemini çektiğiniz en rahat odaya ve dinlenceye açılan bir kapı.

Büyük şeyler de tabi ki…

Seyahatin insanları biraraya getirdiğinin farkında olarak seyahat deneyimine muhabbeti dahil etmeyi görev edindik.


Sheraton Resorts

Sheraton oteller zinciri dünyanın en heyecan verici ve büyüleyici mekanlarında 60’tan fazla resort'a sahiptir. Huzur dolu ve dinlendirici bir tatil ya da eğlence dolu bir aile tatilini Sheraton’ın büyüleyici dünyasında bulabilirsiniz.

Sheraton Club seviyesi

Sheraton Club misafirlerine harika bir konfor fırsatı sunuyor. Sheraton Club üyeliği misafirlerimizi  kusursuz rahatlığın anahtarına daha kolay ulaşmayı amaçlıyor. Sheraton Club'a adım attığınız andan itibaren kendinizi evinizde hissedecek, arkadaşlarınızla görüşecek, ücretsiz kahvaltı ve atıştırmalılarla size özel servisimizden gün boyu faydalanabileceksiniz.

Otellerimizde yer ayırtırken, farklı oda çeşitleri sunduğumuza dikkat ediniz. Club odalarımız genellikle uygun oda çeşitleri listesinde sıralanmaktadır. Eğer Club odası ayırtmak istiyorsanız oda özellikleri bölümünden ‘’Club Katı’ seçeneğini bulunuz. 

Sheraton Adana Hotel

Telefon:
(90)(322) 237 1717 
· Fax:
(90)(322) 237 1818
 In Türkiye, call: 00800 353 90024 
Hacı Sabancı Bulvarı No. 7 · Adana, 01220 · Türkiye